Köşe Koltuk

Köşe Koltuk

Bir evin en önemli parçalarından biri köşe koltuk takımıdır. Rengiyle, deseniyle, tarzıyla evin kimliğini belirler adeta. Eğer yeni bir eve taşındıysanız ya da eski evinizi yenileme hevesindeyseniz yapacağınız ilk iş köşe koltuk takımı bakmaktır. Bunun için size onlarca seçenek sunabiliriz.

Uzun Ömürlü ve Temiz

Salonunuzun duvar rengine, televizyon grubunuza en uygun köşe koltuk takımları için sınırsız renk ve stil seçeneğiyle yanınızdayız. Uzun ömürlü köşe koltuk takımları modellerimiz kolay temizlenebilir ve kir tutmazdır. Son dönemde en çok tercih edilen köşe koltuk modelleri arasında nano ürünler yer almaktadır. Bu ürünler üzerine yemek döküldüğünde dahi içine işlemez ve kuru bir bez yardımıyla anında temizlenebilmektedir.

En Rahat TV Keyfi İçin

Bunun yanı sıra deri köşe koltuk modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Deri koltukların artık sadece siyah renk seçeneği yoktur. 10 farklı renkten birini tercih ederek eşyalarınızla tam uyum sağlayabilirsiniz. Garantili Modoko köşe koltuk takımları size rahat bir TV keyfi sunabilmek için özel olarak tasarlanmıştır. En rahat pozisyonda keyif yapabileceğiniz Modoko köşe koltuk takımları 7 farklı kategoriye ayrılmaktadır.

Köşe Koltuk Takımı Seçenekleri

Bunlar; L köşe koltuk, mekanizmalı köşe koltuk, küçük köşe koltuk, modüler, premium, ekonomik ve yataklı köşe koltuklardır. Salonunuzun boyutuna ve bütçenize göre dilediğiniz takımı 12 ay taksit fırsatıyla hemen satın alabilirsiniz. Unutmayın, eviniz sizin en rahat ettiğiniz yerdir.

İç Mimar Desteği

Firmamızın size sunduğu bir diğer hizmet de iç mimarlık desteğidir. Eğer kararsız kaldıysanız ya da evinizin dekorunu profesyonellere bırakmak istiyorsanız iç mimarlarımız hizmetinizde. Evinize gelerek sizin için en uygun koltuk takımını ve aksesuarlarını belirlemek, diğer eşyalarınızla uygun bir ambiyans yaratmak onların görevi. Siz yalnızca nasıl bir evde oturmak istediğinizi söyleyin yeter.

 

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon