TV Ünitesi

Tv Ünitesi

Modern tasarımları ile salonunuza yenilikçi konseptler katan Modoko tv ünitesi modelleri evinizi şıklık katar. Sitemiz üzerinde pek salonunuza ve bütçenize uygun pek çok model bulabilirisiniz. Kullanışlı, her köşeye uyumlu modeller ekonomik fiyat aralıklarında sunulmaktadır.

TV Ünitesi Modelleri Özellikleri

Klasik tarzların aksine modern tasarımlarda kullanım alanına göre modeller öne çıkıyor. Ahşap ve krem renkli mobilya uyumları tv ünitesi modelleri hoş konseptler oluşturmaktadır. Ünite üzerinde Tv bölümü, kitaplık, vitrin, dolap olarak kullanılabilecek bölümler yer alıyor. Kullanım alanınızı baz alarak detayı daha az modellere de yönelebilirsiniz. Modern konseptler dışında daha nostaljik ve orijinal tasarımlarda bulunabilir. Country tv ünitesi modelleri beyaz mobilyanın ağırlıkta olduğu tv ünitesi modelleri arasında yer alıyor.

TV Ünitesi Avantajları

Salonlarda kullanılan tv ünitesi seçtiğiniz tasarıma göre aksesuar köşesi olarak kullanabileceğiniz şık bir alan olabilir. Dolapları ile dağınıklığı toparlayabilir. Modern modellerde daha çok ahşap kullanımlar öne çıkıyor.

Alt kısımda uzun bir dolap kenarda vitrin ve üst kısımda raf şeklinde konseptlerin yanında komple bir ürün olarak tv ünitesi tasarımları da bulunmaktadır. Modern tasarımlarda raf bölümleri çok fazla öne çıkıyor. Kitapları yerleştirebileceğiniz alan olmasının yanında aksesuarlarınız ve elinizin altında olmasını istediğiniz eşyalarınız içinde çok kullanışlı alanlar olacaktır.

TV Ünitesi Fiyatları

Ürün malzemesine ve tasarımlarına göre tv ünitesi fiyatları değişebilir. Ebatlar ve detaylar azaldıkça da fiyatlar değişecektir. Geniş mekanlar için tasarımların boyutu artabilir. Duvarınızı komple döşeyecek metal kitaplıklı Modoko tv ünitesi oldukça kullanışlı tasarımlar arasında yer alıyor. Özel tasarım çok daha kişiye özel tarzlarda modellerde sunulmaktadır.

İşlevsel özellikleri ile öne çıkan modeller bütçenize uygun tv ünitesi fiyatları ile de sitemizde yer alıyor. Odanıza şık bir hava katan, kurulumu kolay, ergonomik tasarımları ile tercih edebileceğiniz modeller bütçenize özel fiyat aralıklarındadır.

 

 

 

WhatsApp chat
Hemen Ara
Navigasyon